استخر پیش ساخته فایبر گلاس طرح چوب

کد کالا : 28382 intexاستخر پیش ساخته طرح چوب، استخر پیش ساخته بزرگ، استخر پیش ساخته فایبر گلاس
قیمت : 4300.000 تومان
قطر : 508 سانتی متر
عمق : 124 سانتی متر
ظرفیت : 19800 لیتر
جنس بدنه استخر : پی وی سی و الیاف ابریشم
جنس بدنه بیرونی : فایبر گلاس
دارای نردبان ، جارو اسکیمر ، پمپ تصفیه و در پوش و زیر انداز
دارای دفترچه راهنمای نصب و دی وی دی آموزشی
برند : اینتکس
استخر پیش ساخته طرح چوب فایبر گلاس اینتکس با وسایل کامل ، با پمپ تصفیه آب و نردبان استخر ، طراحی زیبا و منحصر به فرد این استخر پیش ساخته مشتریان زیادی را به خود جذب می کند ، اندازه مناسب استخر برای حیاط منزل و یا ویلا و حتی پارکینگ عالی است و می توانید خانوادگی در استخر خانگی خود شنا و آبتنی کنید و لذت ببرید.
این استخر پیش ساخته در واقع همان استخر های فریمی است و اضافه خود استخر یک لایه فایبر گلاس به صورت کشویی دارد که به شکل عمودی در کناره های استخر جای می گیرد و ظاهری متفاوت به آن میدهد.این فایبر گلاس ها استخر را داخل خود محفوظ نگه می دارند ، قیمت این مدل استخر کمی بالاتر از استخر های دیگر است و دلیل آن هم فریم دور استخر استولی از لحاضظ امکانات هیچ تفاوتی باهم ندارند.
در کمترین زمان ممکن می توان استخر پیش ساخته را نصب کرد و راه اندازی کرد. و همین طور می توان آن را جمع کرد و به مکانی دیگر برد. وسیله ای پرکاربرد برای ویلاهای ییلاقی در فصل تابستان است، می توانند در فصل گرما در فضای باز استخر پیش ساخته را نصب کنند و در فصول دیگر جمع کنند. بهترین سرگرمی در این فصل است و می توانید خانوادگی از استخر استفاده کنید و آبتنی کنید.