چیدمان در دکوراسیون

برای طراحی داخلی یک فروشگاه یا مغازه نکات زیادی در طراحی اهمیت دارد نکاتی که رعایت کردن آنها باعث جذب بالای مشتری خواهد شد.
از اولین نکات دکوراسیون مغازه طراحی فضا با رنگهای جذب کننده است که اکثرا رنگهای تند هستند.البته بسته به سبکی که فضا دارد تیپ رنگی بیار اهمیت دارد.به عنوان مثال در سبکهای مدرن از رنگهای تند و شارپ و در سبکهای کلاسیک باید از رنگهای پخته و ملایم استفاده نمود.
طراحی ورودی برای یک دکوراسیون فروشگاه از اهمیت به سزایی برخوردار است.ورودی هایی که بزرگ و روشن هستند و نور کافی دارند بیشتر مشتری را به سمت خود جذب میکنند تا ورودی هایی که باریک و تاریک هستند و دیدی به داخل ندارند.
حتی اگر دوست نداشته باشید که ورودی را طراحی کنید کافیست آن را باز نگه دارید و یا اینکه تمام شیشه کنید و فضای داخل را طراحی کنید ولی از رنگهای مرده استفاده نکنید.
همینطور چیدمان دکوراسیون داخلی مغازه را باید طوری انجام داد تا که کالاهای با ارزش تر در معرض دید بیشتری باشند و نورپردازی بیشتری روی آنها انجام شده باشد.روشنایی کل فضا را باید تامین کنید تا جایی تاریک نباشد زیرا نور کم و تاریکی باعث می شود که مشتری علاقه ای به دیدن مغازه و اجناس نداشته باشد اما نباید کل محیط را به یک اندازه روشن کرد چون اجناس مهمتر باید در نقاطی قرار داشته باشند که نورپردازی بیشتر یا متفاوتی داشته باشد تا مورد تاکید قرار گیرند.
مسیر .رفت و آمد باید طوری طراحی شده باشد که مشتری بتواند راحت در مغازه گردش داشته باشد و به تمامیه اجناس دسترسی پیدا کند و نباید به هر دلیلی در این مسیرها نقطه کور ایجاد کرد.محیط جوری چیدمان داشته باشد که که کالاهای همگروه در یک بخش چیده شوند.
درب خروجی و صندوق باید در یک مسیر قرار گرفته باشند معمولا صندوق در بخشی قرار دارد که کانتر هم در همان بخش قرار دارد پس باید طراحی زیبایی داشته باشد زیرا یکی از مهمترین بخشهای فضا است پس دقت کنید.
حتما از فضای رنگی تیره و روشن استفاده کنید و هر گونه رنگی که در فضا استفاده می کنید فاصله درجه رنگی مهم است.
از استندهایی به تعداد مناسب که در فضا یکسان باشند و از ارتفاع مناسبی برخوردار باشند استفاده کنید. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ