چگونه از انباری خانه بهتر استفاده کنیم؟

انبارها معمولا محلی برای نگهداری هر وسیله‌ای، از تجهیزات ورزشی گرفته تا وسایل تزئینی مربوط به مناسبت ها،لباس های فصلی و لوازم بی کاربردی هستند که ارزش نوستالژیک برای ما دارند .
 طراحی فضاهای نگهداری در انبار
از انبارها معمولا به خوبی استفاده نمی‌شود. انبار محلی برای نگهداری از وسایل مختلف است، چراكه نوسان دمایی آن نسبت به دیگر فضاهای خانه كم‌تر است و در نزدیکی پارکینگ یا در خروجی خانه قرار دارد.
هر كس كه در خانه خود یك انبار دارد می‌تواند آن را تبدیل به فضایی برای نگهداری از وسایل خود كند. باید با تعیین اینكه چه وسایلی را می‌خواهید نگهداری كنید كار خود را شروع كنید. ابتدا باید به هدف خود فكر كنید آیا می‌خواهید هر نوع وسیله‌ای را در آن‌جا بگذارید؟ آیا نیاز به یك فضای كار دارید؟ آیا شما به فضایی برای نگهداری از وسایل ورزشی نیاز دارید؟ وقتی هدف شما مشخص شد آن‌گاه می‌توانید در مورد نوع قفسه انبار ، كمدها قفل‌دار، و یا كابینت‌ ها تصمیم بگیرید. شناخت از خود به شما در تعیین نوع فضایی كه به آن نیاز دارید كمك می‌كند. همه چیز به خودتان و نیازهایتان بستگی دارد. یك سیستم سازماندهی شخصیت و شیوه زندگی شما را تغییر نمی‌دهد.
او می‌گوید اگرچه یك انبار تمیز با كمدهای قفل‌دار و كابینت‌های دردار جلوه پاكیزه‌تری دارد.اما اگر شما از ان دسته افراد «از دل برود هر آن‌كه از دیده برفت» هستید و انباری شما جلوی چشم كسی نیست، می‌توانید از روش دیگری استفاده كنید. شما می‌توانید در گاراژ خود از قفسه‌های بدون در و سطل‌های برچسب‌دار استفاده كنید. برای وسایل كودكان و تجهیزات و وسایل ورزشی قفسه‌های بدون در انتخاب بسیار مناسبی هستند. برای بچه‌ها از در استفاده نكنید. اگر مانعی در برابر آن‌ها باشد آن‌ها هیچ‌وقت سراغ آن وسایل نمی‌روند.
  برای انبار خود از وسایل قابل تنظیم استفاده كنید. این مسئله در انبار بسیار مهم است. ما روش استفاده از فضای انباری را خیلی تغییر نمی‌دهیم، اما وسایل موجود درآن  از سالی به سالی دیگر و از فصلی به فصلی دیگر تغییر می‌كنند.»  انتخاب فضاهای نگهدارنده‌ای كه از مواد و مصالح بادوام ساخه شده‌اند نیز موضوع مهمی است؛ وسایلی كه در انبار از آن‌ها نگهداری می‌شود معمولا سنگین هستند، بنابراین شما به قفسه‌هایی نیاز دارید كه خم نشوند و شكم ندهند. در فضای محدود انبار شما ممكن است حركت كنید، چیزی را تمیز كنید، و یا بخواهید وسیله‌ای را جابه‌جا كنید، به همین دلیل بهتر است از قفسه‌هایی استفاده كنید كه راحت تمیز می‌شوند، مانند قفسه‌هایی با روكش لمینیت. هزینه ها به نوع مواد و مصالحی كه انتخاب می‌كنید بستگی دارد. خبر خوب این است كه فضاهای نگهدارنده مخصوص انبار نسبت به فضاهای نگهدارنده دیگر ارزان‌تر هستند، چراكه در آن‌ها از مواد و مصالح ساده‌تر استفاده می‌شود و هیچ‌گاه در آن‌ها شیشه به كار نمی‌رود.