فواید و اهمیت دستگاه تصفیه آب در منازل

 

اهميت تصفيه آب لوله کشي منازل و استفاده از دستگاه تصفيه آب، مساله اي است که در مورد آن هنوز در بين مردم عادي ابهاماتي وجود دارد، تصفيه آب امروزه به يک اقدام حياتي مبدل شده است چرا که در سالهاي اخير با از بين رفتن جنگل ها، آلودگي هاي صنعتي و… آب خالص و طبيعي بسيار کمياب شده است و بدون تصفيه بدست نمي آيد. 

اهميت تصفيه آب

در توضيح اهميت تصفيه آب ، اين سوال نيز پيش مي آيد، آب شربي که ما در منازل استفاده مي کنيم هم نياز به تصفيه دارد؟ در پاسخ بايد گفت کيفيت آب شرب تحت تاثير آلودگي هاي مختلف و يا املاح زياد به خصوص در فصول گرم، پايين مي آيد حتي در بعضي مناطق، آب بوي بد و مزه ي بدي ميگيرد براي رفع اين مشکلات چاره اي جز تصفيه آب نداريم.اهميت تصفيه آب شرب

بعد از استفاده از دستگاه تصفيه آب، خيلي از مردم عنوان مي کردند که کمتر دچار سنگ کليه شده اند يا اين مشکل برطرف شده است و رضايت کامل داشتند، ولي اخيرا بعضي افراد نامعلوم شايعه کردند که استفاده از اين دستگاه سرطانزاست و هيچ فايده اي ندارد!

ولي با اندکي تامل متوجه مي شويم که اهميت تصفيه آب لوله کشي منازل نيز به اندازه اهميت تصفيه آب غيرلوله کشي است و استفاده از دستگاه تصفيه آب منازل امري بديهي و آشکار است.

 

مزاياي استفاده از دستگاه تصفيه آب

 

حذف نيترات NO3 نيتريت با نفوذ کردن به درون خون به نوعي از گلوبين مبدل مي شود که سبب مي شود خون براي حمل اکسيژن تمايل کمتري نشان دهد و اين نرسيدن اکسيژن به مغز سبب بروز مشکلات جدي مي شود.

حذف تري هالومتان ها (TMH) رايج ترين محصول فرعي بوجود آمده از کلرزني که غلظت آن از ساير مواد آلاينده بيشتر است.

حذف کلر

حذف انگل، مواد معلق و باکتري ها

حذف بو، رنگ، مزه ي بد و شوري

حذف فلزات سنگين مثل روي، سرب، کروم، آلومنيوم و

کاهش سختي آب، به مجموعه املاح معدني از جمله کلسيم و منيزيم و کربنات هاي هيدروژني موجود در آب، سختي آب گفته مي شود و به آبي که اين مواد را زياد داشته باشد آب سخت مي گويند. تشکيل رسوبات در کتري، آب گرمکن و شيرآلات بدليل وجود سختي آب است.

 دستگاه هاي تصفيه آب خانگي ديجي پاکاب با ضمانت و گارانتي اصلدر اسرع زمان دردسترس شما قرار ميگيرند و نصابهاي ماهر و توانا  دستگاه شما را نصب مي کنند