طراحی مدرن در دکوراسیون فروشگاهی

اختصار به معنی سادگی و بی پیرایگی محض نیست بلکه به ذات ترکیب بندی استادانه و ساده سازی هوشمندانه دکور فروشگاهاشاره دارد.
استفاده از تضاد رنگی ، شور زندگی را برجسته کرده و ترکیب بندی های مختصر و مفید طرح ، فضایی به دور از پیچیدگی خلق خواهد کرد.
امروزه بسیاری از برند های معتبر برای طراحی و اجرای دکور فروشگاه های خود از متریال هایی نظیر استیل و شیشه و MDF های گلاس استفاده می کنند.
دکور مغازه یا فروشگاه امروزه یکی از مهمترین روش های جلب و جذب مشتری می باشد . استفاده از رنگهای سرد , نامتقارن بودنطراحی مغازه و ساده سازی این طراحی جلوه دو چندانی به آن می دهد.
طراحی دکوراسیون فروشگاه  امروزه نقش بسیار گسترده ای درجذب مشتری ومیزان فروش در مغازه شما را دارد در همین راستی و با مد نظر گرفتن این مهم شرکت پایاتک با داشتن تیمی مجرب و سابقه طولانی در این زمینه آماده ی ارائه انواع طرح های بروز و مدرن که تمام اصول طراجی در آن به نحو احسنت به اجرا در آماده است می باشد.

تمامی طرح ها با اصول زیبایی شناسی خاص و با در نظر گرفتن محیط استقرار مغازه که تاثیر به سزایی در نوع پسند مشتریان از فروشگاه شما دارد انجام می شود. البته سلیقه ی کارفرمایان حتما لحاظ و مورد استفاده قرار میگیرد.

اجرای بروزترین دکوراسیون مغازه باعث می شود که محصولات شما جلوه بهتری داشته باشد و بازدید مشتریان از اجناس مغازه به سهولت انجام گیرد.
امروزه با طرحهای پیشرفته وخاص نوع دکور مغازه یا فروشگاه باید طوری اجرا شود که معرف هرچه بهتر محصولات شما باشد برای رسیدن به این مهم شما میتوانید از تکنیک های زیادی استفاده کنید . به طور مثال استفاده از تناژ رنگی خاص و یا طرح ها و شلف های متفاوت و خاص.
منبع: پایاتک