طراحی دکوراسیون فروشگاه مردانه مدرن

در عصر جديد و با پيشرفت معماري و دکوراسيون در دنياي حال نياز به دکورهاي جديد، زيبا و چشم گير امري اجتناب ناپذير و جدا ناشدني از فروشگاهها و مغازه ها شده است.
امروزه فروش بيشتر هر فروشگاه به طراحي دکوراسيون اصولي , زيبا و متفاوت آن بستگي دارد.
بنابراين طراحي دکور ويترين شما يکي از عوامل مهم در کشيدن مشتريان به سمت مغازه شما خواهد بود پس طراحي و دکور ويترين مغازه حرف اول را در اين مهم ميزند.روش ها و تکنيک هاي طراحي زيادي وجود دارد همانند استفاده از بهترين و مرغوبترين اجناس موجود در فروشگاه در پشت ويترين، استفاده از برچسبهايي بر روي شيشه ، نورپردازي متفاوت ، رنگها و دکور خاص و جذاب ، خلوت بودن ويترين ، مانکن هاي متفاوت ،پوشاندن قسمتي از فضا ويترين براي برجسته کردن کالايي خاص در ميدان ديد خريدار ،حتي استفاده از شعر نيز ميتواند کمک زيادي بکند، اشعار مشتريان را فرا مي خوانند تا نزديک تر بيايند و با خواندن آنها زمينه ساز ديدين ويترين و درنهايت اجناس داخل ويترين شود.
اين شرکت با دادن ايده هايي نو و بروز و استفاده از متريال هاي متنوع از جمله چوب , فلز , شيشه , MDF و ... در کنار هماهنگي و کاربرد بجاي هر يک از اين عناصر در کنارهم , ايجاد فضايي دلچسب , زيبا و کاربردي را خواهد کرد. دکوراسيون فروشگاه
منبع: پاياتک 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ