طراحی دکوراسیون فروشگاه مردانه مدرن

در عصر جدید و با پیشرفت معماری و دکوراسیون در دنیای حال نیاز به دکورهای جدید، زیبا و چشم گیر امری اجتناب ناپذیر و جدا ناشدنی از فروشگاهها و مغازه ها شده است.
امروزه فروش بیشتر هر فروشگاه به طراحی دکوراسیون اصولی , زیبا و متفاوت آن بستگی دارد.
بنابراین طراحی دکور ویترین شما یکی از عوامل مهم در کشیدن مشتریان به سمت مغازه شما خواهد بود پس طراحی و دکور ویترین مغازه حرف اول را در این مهم میزند.روش ها و تکنیک های طراحی زیادی وجود دارد همانند استفاده از بهترین و مرغوبترین اجناس موجود در فروشگاه در پشت ویترین، استفاده از برچسبهایی بر روی شیشه ، نورپردازی متفاوت ، رنگها و دکور خاص و جذاب ، خلوت بودن ویترین ، مانکن های متفاوت ،پوشاندن قسمتی از فضا ویترین برای برجسته کردن کالایی خاص در میدان دید خریدار ،حتی استفاده از شعر نیز میتواند کمک زیادی بکند، اشعار مشتریان را فرا می خوانند تا نزدیک تر بیایند و با خواندن آنها زمینه ساز دیدین ویترین و درنهایت اجناس داخل ویترین شود.
این شرکت با دادن ایده هایی نو و بروز و استفاده از متریال های متنوع از جمله چوب , فلز , شیشه , MDF و ... در کنار هماهنگی و کاربرد بجای هر یک از این عناصر در کنارهم , ایجاد فضایی دلچسب , زیبا و کاربردی را خواهد کرد. دکوراسیون فروشگاه
منبع: پایاتک 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ