شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای زیبا

قفسه هاي ديواري معلق (شلف ها) عناصري هستند که علاوه بر زيباسازي خانه مي توانند براي نظم دهي و نگهداري وسايل مورد استفاده قرار بگيرند. اين عنصر براي کساني که به وسايل تزئيني و تنوع در چيدمان آنها علاقه دارند و يا براي نگهداري کتاب هايشان دنبال راه حل هستند، بسيار مفيد خواهد بود. شلف ها در طراحي داخلي خانه تاثيرات مثبتي خواهند داشت.
شلف و ايجاد تنوع رنگي در خانه

هنگامي که تصميم مي گيريم که براي تغيير دکوراسيون خانه از شلف ها استفاده کنيم، با انتخاب درست رنگ آنها با توجه به رنگ ديوار مورد نظر مي توانيم زيبايي اتاق را دو چندان کنيم.
ايجاد زيبايي و تعادل بصري با استفاده از شلف

در طراحي داخلي، ديوارها نقش به سزايي در انتقال حس فضايي ايفا مي کنند. اين کار با انتخاب درست اندازه شلف ها و چيدمانشان بر روي ديوار صورت گرفته است.
شلف ها و ايجاد فضاي مفيد براي نگهداري وسايل

به کارگيري اين قفسه‌هاي ديواري معلق در يک اتاق نه تنها باعث اضافه شدن فضايي مفيد براي نگهداري از وسايل است، بلکه حس و حالي ميني‌مال به کل فضا ميدهد. اين قفسه‌هاي ديواري معلق داراي طراحي بسيار جذاب و جالب توجه‌اي هستند و ترکيب فوق‌العاده زيبايي با رنگ‌هاي روشن و مردانه فضاي داخلي ايجاد ميکنند.
قفسه‌هاي ديواري معلق در غذا خوري
اين شلف ها جلوه‌اي متعادل و زيبا در غذا خوري ايجاد ميکنند. تابلوي نقاشي و اشياي تزئيني روي قفسه‌هاي ديواري معلق اين زيبايي را دوچندان مي کند.
شلف ها بر اساس حس و حالي کلي فضا و کارايي‌شان طراحي و ساخته مي‌شوند. ماده‌اي که براي ساخت اين نوع قفسه بندي استفاده مي‌شود معمولا چوب است، زيرا چوب بسيار بادوام و ماندگار است. هم‌چنين قفسه‌هاي ديواري معلق را مي‌توان در فضاي حمام براي خلق جلوه‌اي ميني‌مال و نگهداري از حوله‌ها و وسايل موجود در حمام و نيز وسايلي که از آن‌ها به طور روزمره در حمام استفاده مي‌شود به کار گرفت. صرف نظر ار سبک طراحي خانه‌يتان، شما بايد از قفسه‌هاي ديواري معلق به گونه‌اي استفاده کنيد که نه تنها فضاي شما را زيباتر کنند، بلکه کارايي آن را افزايش داده و به کمک شما در نگهداري وسايل و به نمايش گذاشتن وسايل تزئيني بيايند.

خدمات شیشه و آینه