شرکت های صفر تا صدی حمل و نقل

اگر حاضر باشید پول بیشتری خرج کنید می توانید بدون هیچ دردسر و زحمتی کارهای اسباب کشی را به شرکت های مخصوص بسپارید؛ شرکت هایی که از صفر تا صد کارها را برایتان انجام می دهند. در صفحات آگهی روزنامه ها ستون هایی با عنوان بسته بندی لوازم و اثاثیه وجود دارد که پر از این مدل آگهی ها هستند. بعضی از این آگهی ها فقط لوازم بسته بندی و کارتن های نو با اندازه های مختلف و طراحی ویژه که مخصوص بسته بندی و حمل اسباب هستند را می فروشند اما بعضی دیگر همه کار از جمع آوری و بسته بندی تمام لوازم تا حمل ونقل و چیدمان و نصب در محل جدید را انجام می دهند. این شرکت ها معمولا کارگر خانم هم دارند و تضمین هم می دهند که سر وسایل هیچ بلایی نخواهد آمد.
اینطوری فقط کافی است بر کارشان نظارت کنید و هیچ زحمتی هم لازم نیست برای اسباب کشی بکشید. وقتی با این شرکت ها تماس بگیرید نخستین چیزی که به شما خواهند گفت این است که باید از خانه و لوازمش بازدید کنند تا قیمت بدهند. البته اگر تلفنی هم متراژ خانه و میزان وسایل را برایشان شرح دهید حدود قیمت دستتان خواهد آمد؛ برای مثال کار در یک خانه ۹۰متری و حمل وسایل از بزرگراه نواب صفوی تا خیابان کارگر شمالی که مبدا و مقصد هر دو طبقه دوم باشد و کامیون هم تا جلوی در خانه برود حدودا یک میلیون و نیم تا ۲میلیون برایتان خرج برمی دارد. این قیمت ها برای همان صفر تا صدی است که گفتیم و البته برای بسته بندی و حمل تمام وسایل خانه از خرده ریزها تا وسایل بزرگی مثل مبل، یخچال و... به گفته این شرکت ها آنها با روش های خاصی در کارتن های مخصوص و با لوازم بسته بندی مخصوص کار می کنند؛ برای مثال برای بعضی از وسایل از ضربه گیر استفاده می کنند که متری ۱۵۰۰تومان قیمت دارد و معمولا هم یکی دو توپ از ضربه گیرها مصرف می شود. برای نصب وسایلی مثل لوسترها، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و... هم از کارگرهای تخصصی استفاده می کنند.
در واقع مقدار پولی که برای حمل ونقل این مسیر باید بپردازید حدود ۳۰۰هزار تومان است و بقیه هزینه ها مربوط به بسته بندی و چیدمان است. اگر هم فقط بخواهید کار خرده ریزها را برایتان انجام دهند و قید وسایل بزرگ را بزنید حدود یک میلیون تومان هزینه برمی دارد. این شرکت ها فقط برای اسباب کشی خانگی نیستند و جا به جایی وسایل اداری را هم انجام می دهند. همه این کارها به شرطی است که پول زیادی در جیبتان حاضر و آماده خرج کردن باشد. حمل و نقل اثاثیه منزل
منبع: افتاب