توجه امروزه نسل جدید به تخت خواب بادی

تخت خواب بادی ، تغییر شیوه های زندگی در دوره معاصر، موجب تغییرات عظیمی در زمینه الگوهای مبلمان نیز شده است. تختخواب هایی که با هوا پر می شوند یکی از انواع این موارد هستند که با ضرورت های زندگی معاصر تناسب دارند و راحت و متناسب هستند. وقتی که بچه ها بزرگتر می شوند، نیاز به وسایل بیشتری پیدا می کنند و در نتیجه فضای خانه کاهش پیدا می کند.البته مسائل اقتصادی و قیمت محصولات هم نقش ویژه ای دارد و قیمت مناسب تخت خواب های بادی باعث شده است که مردم خیلی زیاد به خرید و استفاده از این محصولات تمایل نشان دهند.بنابراین با خرید تخت هایی که از باد پر و خالی می شوند می توانید زمانی که به آنها نیاز ندارید، هوای آنها را خالی کنید و در کمد خود نگهداری کنید. این تختخواب ها برای مسافرت یا زمانی که برایتان میهمان می آید بسیار مناسب هستند.تخت خواب بادی دونفره اینتکس

آیا شما دوست عزیز تخت خواب بادی را می شناسید؟ اکثر مردم فکر میکنند تخت خواب بادی همان تشک بادی است؟ خب باید بگوییم که اینطور نیست و تخت بادی با تشک بادی کلی فرق دارند.با این حال هنوز خیلی از مردم این دو را با هم اشتباه می گیرند.

تفاوت های عمده تخت خواب بادی با تشک بادی :
1- تخت خواب بادی دارای ارتفاع است (مثل تخت خواب) ولی ارتفاع تشک بادی کوتاه است در حدود 20 سانتیمتر.
2- تعداد طبقات تخت خواب بادی از 2, 3 و 4 طبقه (لایه) تشکیل شده ولی تشک بادی 1 طبقه است.
3- تشک بادی را میتوان روی تخت چوبی نیز گذاشت ولی تخت خواب بادی نیازی به تخت ندارد.
4- حجم باد تخت خواب بادی بسیار بیشتر از تشک بادی است و به همین دلیل از کیفیت خواب مناسب تری نسبت به تشک بادی دارد.
5- ضمنا تحمل وزن تخت خواب های بادی نسبت به تشک های بادی بیشتر میباشد (البته در بعضی از مدلها)
6- قیمت تخت با تشک بادی متفاوات بوده و البته که تخت بادی گران تر از تشک بادی می باشد.
البته که نکته مهمی یادآور شویم ، از برند اصلی اینتکس خریداری نمائید! که دارای ضمانت می باشد و جنسی مرغوب و مطمئن و شناخته شده است. تخت خواب بادی اینتکس معمولا از جنس جیر بوده و دارای طرح و رنگ های متفاوتی است. این برند دارای انواع متفاوتی چون تخت خواب بادی یک نفره، تخت خواب بادی دو نفره، تخت خواب بادی بلند، تاجدار، چهار تیکه و... است.