اطمینان از کیفیت محصول

همچنین NSF محصول را از نظر ساختاری نیز مورد بررسی قرار می دهد. به این ترتیب اطمینان حاصل می کند که تولید کننده برای صرفه جویی در هزینه ها، اصطلاحا از گوشه و کنار محصول نزده باشد و کیفیت آن را پایین نیاورده باشد. NSF به صورت سالانه، کلیه مواد اولیه مصرفی جهت تولید اجزا و قطعات دستگاه تصفیه آب را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که کیفیت و جنس این مواد همیشه یکسان هستند و تغییری در آنها ایجاد نمی شود.

اطمینان از عدم تبلیغات گمراه کننده
NSF بررسی می کند که تولید کننده در تبلیغات خود از ادبیات گمراه کننده استفاده نکرده باشد و اطلاعات غیرواقعی به مشتریان ندهد. کارشناسان با بررسی وب سایت، بروشورها، آگهی ها، کاتالوگ ها اطمینان حاصل می کنند که تولید کننده قصد فریب مردم را ندارد.
بنابراین وقتی یک دستگاه تصفیه آب خانگی، دارای گواهینامه NSF باشد، دیگر نیازی نیست که برای اطمینان از صحت ادعاهای تولید کننده آن، دانش فنی و علمی در خصوص تصفیه آب داشته باشید. گواهینامه NSF به شما این اطمینان را می دهد که کلیه موارد فوق در خصوص این دستگاه تصفیه آب صادق است و با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

خرید دستگاه تصفیه آب استاندارد و بهداشتی که گواهینامه های استاندارد بین المللی نظیر NSF و WQA را دارا باشد به شما اطمینان می دهد که تلاش شما برای ارتقای کیفیت آب آشامیدنی خانواده تان بی فایده نیست و می توانید با آرامش بیشتری برای سلامتی فرزندانتان برنامه ریزی کنید.

منبع: www.ibn-negintejarat.com