اسباب کشی با کارگران مجرب

اگر سری به آگهی های مربوط به اسباب کشی و حمل بار بزنید، متوجه می شوید که تقریبا بیشتر شرکت ها ادعا می کنند کارگرانی مجرب و ورزیده دارند که براحتی و با اطمینان خاطر می توانید کار حمل و نقل اسباب و لوازم خانه تان را به آنها بسپارید.
با این حال، گاه زمانی که کارگران از راه می رسند متوجه می شوید منظور شرکت از استخدام کارگران مجرب، چیز دیگری بوده و شما آن را اشتباه درک کرده اید.
خیلی وقت ها پیش می آید که کارگران فقط نیروی بدنی زیادی دارند و به هیچ عنوان کار را با ظرافت و دقت لازم انجام نمی دهند.
در نتیجه طبیعی است که در این شرایط بعضی از لوازم خانه بشکند یا آسیب ببیند و آن وقت این صاحب خانه است که می ماند با اسبابی شکسته و صدمه دیده.

هزینه هایی که فکرش را نکرده اید
روز اول که در مورد هزینه های جابه جایی و حمل بار صحبت می شود، کسی به فکر هزینه های متفرقه ای نیست که ممکن است بعد از تمام شدن کار هم پیش بیاید.
در حالی که اغلب افرادی که اسباب کشی کرده اند، خوب می دانند در پایان روز اسباب کشی و زمانی که قرار است کارگران راهی خانه هایشان شوند، باید مبلغ بیشتری به آنها بپردازند.
معمولا کارگران زمانی که می خواهند کار را تعطیل کنند و به خانه برگردند، از صاحب خانه تقاضای مبلغ بیشتری می کنند و می گویند پولی که او به ازای کار کارگران پرداخته، به شرکت مربوط می شود و آنها برای طی مسیر تا خانه پول کافی ندارند.


مسلما قرار گرفتن در چنین شرایطی، حس ناخوشایندی برای صاحب خانه ایجاد خواهد کرد و او نمی داند چطور باید با آنها برخورد کند تا هم خودش ناراحت نباشد و هم کارگران راضی شوند.


این روزها، بعضی از شرکت های حمل بار خدمات دیگری را نیز به مشتریان شان ارائه می کنند. آنها کار بسته بندی و جمع کردن اسباب و لوازم خانه را هم به عهده می گیرند و حتی در صورت تمایل مشتری، اسباب را در خانه جدید نیز می چینند.
البته هزینه ای که برای این کار دریافت می شود نیز به طور جداگانه حساب خواهد شد و مبلغ آن براساس تعداد کارتن های مورد نیاز، تعداد افرادی که برای بسته بندی مراجعه می کنند، مساحت خانه ای که اسباب آن باید جمع شود، حجم اسباب، استفاده از تجهیزات و لوازمی مانند نایلون های حباب دار و... متغیر است. حمل و نقل اثاثیه منزل
در هر حال، بسیاری از افراد ترجیح می دهند مبلغ بیشتری بپردازند اما کار جمع کردن اسباب خانه را به افراد دیگری بسپارند.
در حالی که خیلی ها هم ترجیح می دهند خودشان کم کم این کار را انجام دهند ولی هزینه کمتری بپردازند. آنچه مهم است این که، اسباب کشی بالاخره هزینه های خاص خودش را دارد و حتما قبل از شروع کار باید این هزینه ها بدرستی محاسبه شود تا هنگام جابه جایی اسباب خانه هیچ مشکلی پیش نیاید.
منبع: افتاب